Ürünlerde Değişim Süresi Ne Kadar ?
www.esinbutik.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim süresi müşteriye ulaştığı tarihten itibaren "3 GÜN"dür. Ten, ter kokusu veya parfüm kokusu taşıyan ürünler kullanılmış kabul edilip kesinlikle değişim/iade alınmayacaktır
DEĞİŞİM İŞLEMİNİ NASIL GERÇEKLEŞTİREBİLİRİM?

Ürün alıcıya ulaştıktan ve onu takip eden 3 gün içinde Esin Butik ile iletişime geçilmeli ve 3 iş gününde ürün tekrar kargolanmalıdır.

3 gün içinde geri gönderilmeyen kargolarda değişim sağlanmayacak ve ürün alıcıya geri gönderilecektir.

Kullanıldığı ve hasar gördüğü tespit edilen ürünlerde değişim kesinlikle yapılmayacaktır.

İPTAL & İADE
Siparişim ayıplı/defolu/yanlış gönderilmiş Ne yapmalıyım?
Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir;
Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Durum Tespit Tutanağı" hazırlatın.
Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve "Durum Tespit Tutanağı" hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.
Hasar Tespit Tutanağıyla birlikte hasarlı ürünü ESİN BUTİK adresimize gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.
*DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR.
*DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİNDE ANLAŞMALI KARGO FİRMAMIZ YURTİÇİ KARGO İLE GÖNDERİM YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR. 

Tüm ürünlerde, beden ve model değişimi yapılmaktadır. İade mevcut değildir. Değişim için ürün alıcıya ulaştıktan sonra 3 iş günü içinde ürün tarafımıza iletilmelidir.